Tartu lasteaia õppejuhtid meie lasteaias inspiratsioonipäeval

Algus / Teated / Tartu lasteaia õppejuhtid meie lasteaias inspiratsioonipäeval
Tartu lasteaia õppejuhtid meie lasteaias inspiratsioonipäeval

Ühel unisel märtsikuu päeval võttis särav Tartu õppejuht Evelin ühendust meie õppejuhi Vivikaga, et anda märku soovist tulla meie lasteaiale külla. Evelin oli Tartu loodumaja huvilistega juba korra sügisel (2022 Tartu Loodusmaja ringkäik Tallinna õppeaedades) käinud ja oli vaimustunud meie arusaamadest, hoiakutest ja väärtustest, eduloost ja kasvatuspõhimõtetest, mida Vivika sel korral Tartu loodushuvilistele tutvustas, jagas ja avas.

Mõeldud tehtud ja 13.juunil käisidki Tartu säravad õppejuhid (12 erinevast asutusest) meie juures inspiratsioonipäeval, et jagada, kogeda ja näha seda, millest Evelin õhinaga oma kolleegidele Tallinna Rõõmutarekese Lasteaiast oli rääkinud.

Vestlesime lasteaia väärtustest ja lapsest lähtuvast tegevuskultuurist, projektõppest ja õppeaiast – ühesõnaga kõigest, mis meid inspireerib ja hoiab, toetab ja innustab – ja seda vastastikku ning saime väga palju rikkamaks uute sõprade, kogemuste, arusaamade ja väärtuste läbi. Inspiratsioonipäeva viis läbi õppejuht Vivika, rühma tasandil jagas kohgemust õpetaja Annika ja külaliste eest hoolitses meie armas kokk Irma.

Aitäh, säravad Tartu õppejuhid! Koos loome helge tänase ja homse!

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.