Rõõmupere aiapidu

Algus / Teated / Rõõmupere aiapidu
Rõõmupere aiapidu

07.juuni pärastlõunal toimus oodatud Rõõmutarekese Lasteaia AIAPIDU, mis on meie helge ja perekeskne traditsioon olnud juba ligi kakskümmend aastat. Pidu algas kogunemisega lasteaia õuealale kella 16:00 ajal. Pea pooletunnisel kontserdil esines meie lasteaia lauluansambel, laste võimlemisrühm võimlemiskavaga “Lõbusad reketid”, õpetajad võimlemiskavaga “Ratsasportlased” ning eeskava lõppes kõikide rühmade ühistantsuga “Kalli-kalli”.

 

Meeleolu hoidsid üleval Lõvisüdamete rühma isadest DJ Ott ja Madis.

Aiapeo tõmbenumbriks oli peamaja teise korruse aknakohvik, mis pakkus peolistele võimalust esitada korvitellimus – piknikukorviga tõmmati üles sedel, kuhu laps oli kirjutanud oma soovi, misjärel tellitud toit korvis alla lasti. Aknakohviku menüüs olid jäätis ja pannkoogid 🍦🥞

Ürituse kulminatsiooniks aga oli isade köievedu. Igat rühma esindas kaheliikmeline võistkond. Märguande peale „Valmis olla, tähele panna, hopp!“ sikutasid mõlemad meeskonnad kõigest jõust ikka „hopp! hopp!“, et vastas võistkond üle keskpunkti tõmmata. Kaasahaarava võistluse võitsid Lõvisüdamete rühma isad!

Oli päikeseline, meeleolukas ja rõõmu täis õhtupoolik Rõõmutarekese Lasteaia õuealal.

Ja veel … rõõm on tõdeda, et meie traditsiooniline aiapidu on sedavõrd populaarne ja oodatud üritus, et meie vilistlased, soovist peost osa saada, tulid kohale juba nädala jagu varem kui ka päev hiljem!

RÕÕM KOOS KASVAMISEST!

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.