Rõõmu raamatureeded detsembris

Algus / Teated / Rõõmu raamatureeded detsembris
Rõõmu raamatureeded detsembris

01.detsembri raamatureedel luges 6-7-aastastele lastele Naerupallide rühma Loore isa Mait Michael Engleri lastraamatuid “Meie kahekesi kuulume kokku” ja “Meie kahekesi jääme sõpradeks”. Aitäh muheda ning sõprust ja teineteise hoidmist väärtustava koosviibimise eest!

 

 

08.detsembri raamatureede raames tutvustas koolieelikutele Krattide rühma Hansu, Roberti ja Arturi vanaema Kaja Lotman oma raamatut “Hommikukontsert Matsalus”. Suur tänu jagamast meiega läbi raamatu tükikest kodumaisest loodusest ja killukesi rahvaluulest!

15,detsembril käis raamatureede raames Rõõmu raamatukogus ette lugemas Mauri Kunnase raamatut “Jõuluvana” Naerupallide rühma Hilda ja Huberti isa Mart Haber. Aitäh avamast päkapikkude salapärast maailma.

22.detsembril, kalendriaasta viimasel raamatureedel luges Rõõmutarekese Lasteaia uus aednik Rain kõigile lasteaias olnud lastele Margit Saluste raamatut “Ants ja auto” . Läbi loo ja arutelu õppisid lapsed lähemalt tundma auto “hingeelu”, leidma nimitegelastes sarnaseid jooni ja hindama sõprust!

Põnevad kohtumised, eriilmelised ettelugejad, muinasjutuline raamatumaailm – SIIRAS RÕÕM raamatureedetest!

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.