Rõõm liikumisest – Rõõmu liikumishommikud septembris

Algus / Teated / Rõõm liikumisest – Rõõmu liikumishommikud septembris
Rõõm liikumisest – Rõõmu liikumishommikud septembris

Rõõmutarekese Lasteaia lapsed ja töötajad peavad lugu liikumisest, võimlemisest, tantsimisest – kõigest, mis toetab tervislikku ja aktiivset eluviisi ning rõõmustab meie südant. Nii jätkame ka tänavu eelmisel õppeaastal ellu kutsutud sarjaga RÕÕMU LIIKUMISHOMMIK.

14. septembril viis liikumishommiku läbi Sipsikute rühma õpetaja Maris. 15-minutiline virgutusvõimlemine sisaldas  soojendust, tasakaalu ja jõudu arendavaid harjutusi, lihastreeningut ning venitust.

21.septembri liikumishommiku soojendusvõimlemisele järgnes meeleolukas zumba. Ja seda kõike Mürakarude rühma õpetaja Hiie juhendamisel.

28.septembril oli Lõvisüdamete rühma laste ja õpetaja Meeli kord. Soovijad said kaasvõimlejatele harjutusi välja mõelda ja ette näidata. Koosviibimine lõppes Sa Ta Na Ma mantra (tõlge sünd, elu, surm, uuestisünd) laulmiselausumisega. Mantra esindab elutsükleid ning selle valjuhäälne lausumine/laulmine on aju jaoks väga tasakaalustav ning aitab elumuutuste, aastaaegade ja tsüklite vahel kergusega liikuda. Mantra esitamist saad kuulata ja selle kohta rohkem lugeda SIIT . Lisaks tegime hingamisharjutust “nuusuta lille”, “puhu küünal”.

Rõõm hommikusest virgutusest!

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.