Otsekorraldus asendatakse e-arve püsimaksega

Algus / Teated / Otsekorraldus asendatakse e-arve püsimaksega
Otsekorraldus asendatakse e-arve püsimaksega

Kasutate Tallinna linna poolt esitatavate arvete tasumiseks otsekorraldust, mistõttu teavitame Teid alates 1. veebruarist 2014 toimuvatest muudatustest otsekorralduse teenuses.

1. veebruarist 2014 lõpeb vastavalt Euroopa Liidu regulatsioonile Eestis otsekorralduse teenuse pakkumine. Pangad asendavad selle e-arve püsimaksega, mis on uus teenus arve automaatseks tasumiseks.

Teie ei pea otsekorralduselt e-arve püsimakse teenusele üleminekuks ise midagi tegema.

Koostöös pangaga asendame Teie otsekorralduse lepingu e-arve püsimakse lepinguga ja arvete tasumist jätkatakse automaatselt samalt arvelduskontolt, millelt toimus otsekorraldusega tasumine.

Tallinna linn läheb otsekorraldustelt e-arvete püsimaksele üle 01. veebruaril 2014.

Sel ajal võib uute e-arve püsimakse lepingute sõlmimine ning olemasolevate lepingute muutmine olla ajutiselt häiritud.

Kuidas e-arve püsimakse teenus toimib?

Saadame Teile alates 01. veebruarist 2014 e-arve sellesse panka, kus Te kasutate otsekorraldust. Samuti jätkame Teile arve saatmist seni tellitud kujul (pdf formaadis e-posti aadressile või paberarvena). Panka saadetud e-arved tasutakse e-arve püsimakse teenusega automaatselt Teie arvelduskontolt.

Mida peate tegema?

E-arve püsimakse teenusele üleminekuks ei pea Te ise midagi tegema. Kui Te ei soovi e-arve püsimakset kasutama hakata, palun lõpetage otsekorraldusleping internetipangas või pangakontoris hiljemalt 24. jaanuaril 2014.

Kuidas saate lisateavet?

Erinevalt otsekorralduslepingust on e-arve püsimakse kahepoolne kokkulepe Teie ja Teie panga vahel. Seetõttu, kui Teil tekib küsimusi uue teenuse tingimuste kohta, pöörduge palun otse oma panga poole. E-arve püsimakse lepingu tingimustega saate tutvuda ka oma panga kodulehel.

Kui Teil tekib küsimusi arve kohta, pöörduge palun arve väljastaja poole.

Meeldivat koostööd soovides

Tallinna linn

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.