Mõni päev on säravam kui teine – RÕÕMUTAREKESE LASTEAIA SÜNNIPÄEV – 1.APRILL

Algus / Teated / Mõni päev on säravam kui teine – RÕÕMUTAREKESE LASTEAIA SÜNNIPÄEV – 1.APRILL
Mõni päev on säravam kui teine – RÕÕMUTAREKESE LASTEAIA SÜNNIPÄEV – 1.APRILL

Rõõmutarekese pere jaoks on naljapäev, 1. aprill, väga tähtis!

MEIL ON SIIS SÜNNIPÄEV! Huumorit hindavate inimestena teeme sel päeval ekstra palju heatahtlikke nalju, mis aitavad näha elu helge ja päikeselisena!

Sel aastal otsustasid viis meeskonnaliiget (Kaia-Liis, Meeli, Kristel, Annika ja Vivika) rõõmutarelasi üllatad ning maskeerusid klounideks – värvilisteks, naljakateks, armsateks trikitajateks!

Juba hommik algas klounide lõbusa tervitusega, millele järgnes õuesoleku ajal klounide üllatusvisiit ja sellega koos haarav, kogu lasteaeda kaasav ühistrall – “Palju õnne Rõõmutareke”.

Saabunud klounid olid Rõõmutarekese majadest, põõsastest, ustest ja akendest nii vaimustunud, et esialgu ei pannud nad lapsi tähelegi – nad kallistasid ja laulsid lasteaia majale nii kuidas oskasid! Siis kutsusid klounid kogu lasteaiapere ümber lasteaia maja lasteaiale sünnipäevalaulu laulma ja õnnesoove jagama! Seejärele liiguti meeleolukalt lipuväljakule, kus Rõõmutarekese laulu saatel heisati ühiselt lipp ja lauldi humoorikalt Krista juhendamisel regilaulu!

 

Ja siis tulid kingitused! Nii ilusaid ja suure sõnumiga plakateid pole enne nähtud – kõik meie lastest ja suurtest ja lasteaiast ja omavahelisest koostööst ja aitamisest ja koos rõõmustamisest ja koos kasvamisest!!!

Lisaks klounidele ja rühmas korraldatud väikestele minipidudele, tegi meile supertoreda üllatuse ka majandusjuhataja Malle ja kokk Irma – söögiks oli aegade algusest teada laste lemmikud – krõbinad, friikad ja vinkud, kass Artur ja melon, maasikad ja jäätis – mis üks lasteaialapse kõht veel tahta oskaks?

Ja nii see päev kulges – üllatusterohkelt, naljakalt ja armsalt – koos olles ja koos kasvades;)

Palju õnne ja nalja meile! Elagu Rõõmutarekese Lasteaed ja imetoredad rõõmutarelased!

 

 

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.