Meie praktikandid

Algus / Teated / Meie praktikandid
Meie praktikandid

Oleme rõõmsad, kuna meiega on liitunud Tallinna Ülikooli alushariduse pedagoogi eriala teise kursuse tudengid Eliise, Laura, Merilyn ja Triinu-Liis, kes löövad väikeste naeupallide ja sipsikute tegemistes kaasa ajavahemikus 10-21.04.2023.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Minu nimi on Eliise, olen 21 aastane ja pärit olen Hiiumaalt. Kui keegi oleks kaks aastat tagasi öelnud mulle, et hakkan õppima alushariduse pedagoogi erialal, oleksin ma ilmselt naerma hakanud. Lapsed on mulle alati meeldinud, aga ma polnud kunagi selle peale mõelnud, et õppida õpetajaks mingil moel. Praegu olen ma väga õnnelik, et just nii läks ja ma tänase seisuga siin olen. Hetkel töötan Luha lasteaias, kus mul hiljuti täitus aasta õpetajana.

Tagasi vaadates olin ma väga aktiivne ja rõõmsameelne laps. Kuue-aastasena hakkasin tegelema ratsaspordiga ja peamiselt suundusin takistussõitu, aktiivselt tegelesin sellega üle-eelmise aasta alguseni. Hetkel on kodus kaks hobust, üks minu vana sporthobune, kes naudib pensionipõlve ja teine niisama lemmikuks. Teiseks minu suureks hobiks on lugemine. Peamiselt vist sellepärast, et olin kunagi palju haige ja ema luges mulle väga palju, tänu millele õppisin ka ise varakult lugema. Üsna varakult lugesin läbi Oscar Wilde romaani “Dorian Gray portree” ja Charlotte Bronte “Jane Eyre”, need on siani mu lemmikud.

Minu nimi on Laura. Olen rõõmsameelne, kohusetundlik ja sportlik noor, kellele väga meeldib lastega tegeleda. Minu hobideks on jooksmine, lugemine ja kokkamine. Minu südamesooviks on luua lastele positiivne ja meeldejääv kogemus lasteaiast, olla neile heaks eeskujuks ning üheskoos avastada maailma ja õppida läbi mängu.

Minu nimi on Merilyn Vandrecht. Olen 20-aastane ning pärit Viljandist.  Valisin alushariduse pedagoogika eriala, sest mulle väga meeldib lastega tegeleda, olen ka varasemalt mitmetes lastelaagrites olnud erinevate rühmade juhendaja ning olen palju hoidnud erinevate sugulaste ja lähedaste lapsi. Samuti olen vabatahtlike programmi läbi käinud lasteaedades abiks. Sellest tekkis ka huvi omandada kõrgharidus erialal, mis on väga südamelähedane. Lastega tegeledes on mulle tähtis, et lapsed tunneksid tegevusest rõõmu ja saaksid eduelamuse. Vabal ajal meeldib mulle teha sporti ja viibida palju värskes õhus. Mulle meeldib püsida ka võimalikult aktiivne ja panna end proovile uute ülesannete ja väljakutsetega.

Mina olen Triinu-Liis. Hetkel töötan ühes Tallinna lasteaias õpetajana, et toetada oma õpinguid. Kooli kaudu olen käinud ka erinevatel praktikatel ning praegu olengi enda teadmisi täiendamas liitrühmas. Armastan reisimist, ülekõige aga naudin meisterdamist. Lemmikvärvideks on sinine, lilla ja roheline.

Aitäh, et olete tulnud meie meeskonda, et enda kohta midagi rohkemat teada saada ja loonud seeläbi meile õppimise võimalusi ning pakkunud rõõmu uute inimestega tutvumisest.

Rõõm koos kasvamisest! 😊

 

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.