Kategooria: Üritused lasteaias Mihklilaat ja suur kontsert

Algus / Üritus / Kategooria: Üritused lasteaias Mihklilaat ja suur kontsert
Mihklilaat ja suur kontsert


26. sept. 2018

26.septembril toimub Rõõmutarekese õuel heategevuslik MIHKLILAAT + SUUR KONTSERT

Eelmise aasta sügisel pöördusid kaks imetoredat lapsevanemat, Anni Arro ja Elina Naan, lasteaia juhtkonna poole sooviga toetada laste tervislikku toitumist Rõõmutarekeses. Mõlemad lapsevanemad väljendasid heameelt koduse toidu üle lasteaias ja uurisid, kuidas saaksid nemad kaasa aidata menüü rikastamisel.

Rõõmutasime väga nii suurepäraste ja andekate kokkade tähelepanust ja abikäest ning mitmete kohtumiste tulemusel sündis palju häid ideid, mida olete ilmselt märganud lasteaia menüüs (püreesupid, toormahl, smuutid, mahekartul jne).

Lasteaed soetas eelmisel aastal suure saumikseri, et teha suures koguses püreesuppi, kuid unistuseks on jäänud veel korralik ahi, et kokk saaks ise rohkem küpsetada nii maitvaid köögivilju kui ka pirukaid.

Vastu kevadet tulid Elina ja Anni välja suurepärase plaaniga korraldada sügisel heategevuslik kontsert lasteaia õuealal, mille perepiletist (10-25 eurot, nii nagu ühele perele võimalik) saadav tulu läheb sobiliku ahju soetamiseks.

Sügisene heategevuslik kontsert, mida korraldavad Jarek Kasar ja Elina Naan, tundus eriti sobilik liita meie heategevusliku Mihklilaadaga, kus kaubeldakse meie endi mahe köögi-ja puuviljadega, hoidiste ja koduste küpsetistega. Laadalt saadav tulu läheb rühmadesse, iga rühma tulust 10% " Märka ja Aita" heategevusfondile.

Kontserdil astuvad üles: Anna ja Erki Pärnoja, Juss Haasma, Jarek Kasar, P. Julm, Sten Sheripov ja Jaanus Rohumaa, ansambel Öed, hulka võib sattuda üllatusesinejaid ning õhtut juhib Martin Kõiv.

Kontserdile on oodatud kõik pered koos oma sõprade ja sugulastega, vilistlased ja Rõõmutarekese sõbrad - ikka selleks, et rõõmu saaks rohkem, sest rõõmu kodu on Rõõmutarekeses!

Raha ahju soetamiseks (perepilet) kogutakse enne Mihklipäevapidu rühmades.
Aitäh kõigile juba ette!

Vaata täiskalendrit

See artikkel on avaldatud rubriigis . Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.