Kategooria: Üritused lasteaias Maskott Snupsi tuleb külla

Algus / Üritus / Kategooria: Üritused lasteaias Maskott Snupsi tuleb külla
Maskott Snupsi tuleb külla


14. sept. 2018

14. septembril kell 11.30 külastab keskkonnasõbraliku kuu raames maskott Snupsi Rõõmutarekese Lasteaeda eesmärgiga tutvustada lastele Keskkonnasõbraliku liikumise kuud ning keskkonnasõbralikke liiklusvahendeid ja liikumisviise.

Kes on Snupsi?

Snupsi on vahva, uudishimulik ja püsimatu tegelane, kes on alati valmis seiklema ja liikuma. Tema uudishimu toetavad kaks tundlat, mis häälestavad teda alati millelegi uuele ja huvitavale. Snupsi kiirgab optimismi, on alati rõõmsameelne ning sõbralik. Ta armastab jalutada, joosta, sõita rattaga ja kindlasti eelistab Snupsi sõita keskkonnasõbralikult bussi, trammi või trolliga, kus saab ka reisikaaslastega tutvust teha ning võib tihti kohata vanu sõpru. Ta on hea seltsiline, kuid kõige tähtsam on see, et ta ergutab meid liikuma keskkonnasõbralikult. Just seetõttu sai temast keskkonnasõbraliku liikumise kuu maskott.

Tegevustest lasteaedades:

Lasteaedades viiakse läbi hariv meelelahutuslik programm keskkonnasõbralikust liiklemisest Tallinna linnas ja tutvustatakse Autovaba päeva. Snupsi ja päevajuht tervitavad kõiki üritusele tulnud lapsi ja kasvatajaid. Sissejuhatuseks küsib Snupsi, millega lapsed tulevad lasteaeda. Arutletakse, milliste liiklusvahenditega on veel võimalik lasteaeda tulla ja kas oleks võimalik ka jala lasteaeda tulla. Lisaks keskkonnateemaline viktoriin ja mängud. Samuti jagab Snupsi lastele kutseid Autovabale päevale.

Keskkonnasõbraliku liikumise kuu teave: http://www.tallinn.ee/liikumiskuu

Vaata täiskalendrit

See artikkel on avaldatud rubriigis . Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.