Kategooria: Üritused lasteaiast väljas Koolieelikute teatrikülastus

Algus / Üritus / Kategooria: Üritused lasteaiast väljas Koolieelikute teatrikülastus
Koolieelikute teatrikülastus


2. nov. 2018

Reedel, 02.novembril kell 11.00 vaatavad Rõõmutarekese koolieelikud Piip ja Tuut Mängumajas etendust "Lugu kilekotist". Teatrikülastus on lastele tasuta! Lasteaiast lahkume kell 10.15.

Etendus ,,Lugu kilekotist’’ on naljakas, kuid osati ka kurb lugu, mille toovad vaatajateni kaks klouni. Loo alguses leiavad vaatajad ennast igapäevase moega paigast, vahest vanemate magamistoast või pööningult, kus hetkel on pooleli remont. Kõik ümbritsev on kaetud polüetüleenplastikuga, põrandal vedelevad suuremad ja väiksemad prügikotid ning kuhu iganes silmad vaatavad on ainult prügi.

Räpane ümbrus…tühi ruum…ja siis…mäng alles algab…!

Kuidas on võimalik näha tavapäraseid asju, nagu näiteks prügikotte, ebaharilikult viisil? Ainus, mida vajad on fantaasia, inspiratsioon ja … ühte kilekotti, et luua omaenda Imedemaa! Kui kaks klouni alustavad mängimist, siis justkui esmakordselt luuakse uus maailm ja universum, segatakse omavahel uuesti kokku, lõhutakse jälle tükkideks ning pannakse veelkord kokku.

Vaataja võetakse endaga kaasa merealusest maailmast kuni tumedasse tähistaevasse öösse. Igaüks saab õppida, kuidas luua imet! Ainus mida vajad, on soov teha head kellegi teise jaoks.

Vaata täiskalendrit

See artikkel on avaldatud rubriigis . Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.