Tallinna Lennujaama külastus

Algus / Teated / Tallinna Lennujaama külastus
Tallinna Lennujaama külastus

Lennujaam on koht, kuhu tulles tunnevad inimesed alati põnevust, ootus- ja reisiärevust ja seda isegi siis, kui ise reisile ei minda. Lisaks sellele käib selle kohaga alati kaasas teatav salapära, mõtleme kasvõi pagasile – kuidas kohver ikkagi check-in laudade juurest õige lennukini jõuab?

Rõõmutarekese Lasteaia koolieelikutel tekkis võimalus lennujaama imelist ja salapärast maailma avastada! Külastati mitmeid kohti, mida reisijana külastada ei saa – tutvuti lennujaama toimimise ning pääste- ja hooldusteenistuse ning masinatega. Territooriumil liiguti ringi bussiga.

Lapsed jäid õppekäiguga väga rahule, enim meeldis lastele turvakontrollist läbi minemine, bussiga sõitmine lennujaama territooriumil, päästeautos käimine, õppelennuki juures käimine. Huvitavad olid paugud, mis linde peletasid, et lennukid neist üle ei sõidaks või linnud lennuki mootorisse ei lendaks.

Lapsed said teada, et päästjad käisid Ülemiste järve jääl lennukit päästmas ning hooldusautod käivad lisaks lumekoristusele lennurajalt ka vihmausse ära koristamas.

Oli põnevust täis hommikupoolik!

   

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.