Suur juubeli pidu

Algus / Teated / Suur juubeli pidu
Suur juubeli pidu

06. aprillil toimus suur juubeli pidu Rõõmutarekese Lasteaia töötajatele, koostööpartneritele ja endistele kolleegidele.

Läbi aja on lasteaia põhitegevuseks olnud KASVAMISE toetamine ja sellest sai ka selleaastase juubeli läbiv teema.

Nii nagu iga taim vajab kasvamiseks valgust, toitu ja armastust, nii vajab ka iga inimene kasvamiseks enda ümber lahke pilgu, sooja südame ja rõõmsa ellusuhtumisega inimesi, kes märkavad, toetavad ja aitavad meil märgata meie arenguvajadusi.

Ühe suure lasteaiaperena pakume üksteisele kasvamiseks väga palju erinevaid kogemusi, teadmisi, mõtteid, uskumusi, hoiakuid ja väärtusi, mis võimaldavad meil olla täna need, kes me oleme – tugevasti juured maas inimesed, kel hea olla tänases hetkes, helged mälestused ja tarkused varasemast ning uudishimulik loov ja julge tulevikuvaade.

Kasvamise teema oli läbivaks ka lasteaia juubelikujunduses, alates kutsest kuni saali ja lasteaia kaunistamiseni, kus kastekannust (meie ühistest kogemustest, väärtustest, mõtetest jne) sajab igale kasvavale “taimele” väärtuslikke ja olulisi kogemusi, mõtteid, teadmisi (värvilised täpid) – mis toetavad meid meie kasvamisel väärikaks, õnnelikeks ja headeks inimeseks.

Lõbusast kollasest kastekannust sadas kogu lasteaed värvilisi täppe täis.

Ja ühe suure, väärika ja võimsa puu kasvatasime me samuti (saali), kus kogu lasteaiapere esindatud. Kes pole veel näinud, tulge vaatama!

Igati õnnestunud juubelinädal ja juubelipidu aitasid kasvada meil ka ühtsemaks meeskonnaks. Aitäh, et oleme aidanud, märganud ja toetanud üksteise kasvamist! ​

Palju õnne, kallis Rõõmutarekese Lasteaed!

Täname väga kõiki osalejaid ja õnnitlejaid, tänu kellel on meil tänane armas ja kodune Rõõmutareke!​

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.