Suur aiaehitus!

Algus / Teated / Suur aiaehitus!
Suur aiaehitus!

IV rühma lapsevanem ja hoolekogu liige Taavi on võtnud oma suureks südameasjaks lasteaiale uue aia tegemise.

Lasteaial on teadupärast väga suur territoorium ja väga pikk aed. See suur ettevõtmine on kulgenud muljetavaldavalt kiiresti ja väga koostöiselt. Taavi on osanud haarata oma positiivse suhtumise ja hooliva üleskutsega väga, väga palju lapsevanemaid, kes on olnud väga suureks abiks nii finantsiliselt kui ka kohapeal aeda ehitades. Eriti rõõmustab lasteaia personali Taavi oskus kaasata ja välja tuua lapsevanemate kõige paremad oskused suhtlemisel, koostegemisel ja aia ehitamisel. Nii mõnigi isa on saanud selles aiaehitamise tuhinas selgeks uued oskused ja leidnud endale head mõttekaasalased kogukonda panustamisel. Järgnevalt paar eriti südamlikku ja lõbusat lauset Taavi sulest, kui Taavi teavitas lasteaia personali ja lapsevanemaid nädalavahetustel tehtud töödest:

Kogemuse puudumine ei takista, nt tegi kõige väiksema aiaehituskogemusega isa kahe päevaga suure karjääri ning lõpetas väga vastutusrikkal saeoperaatori ametikohal.

Ma ei taha kvaliteeti hinnata, aga võin lubada, et iga vajakajäämine on mitmekordselt kompenseeritud armastusega :)“.

Mis puudutab ehitamise kvalteeti, siis on tegemist ikka meistrite kätetööga – teadmised, loogiline mõtlemine, pühendatud aeg ja soov aidata ning hoolimine teeb selle aia eriti väärtuslikus ja väärikaks!

SUUR, SUUR AITÄH!

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.