Snupsi Rõõmutarekese lastel külas

Algus / Teated / Snupsi Rõõmutarekese lastel külas
Snupsi Rõõmutarekese lastel külas

14.septembril külastas keskkonnasõbraliku kuu raames Snupsi Rõõmutarekese Lasteaeda eesmärgiga tutvustada lastele Keskkonnasõbraliku liikumise kuud ning keskkonnasõbralikke liiklusvahendeid ja liikumisviise.

Kes on Snupsi?

Snupsi on vahva, uudishimulik ja püsimatu tegelane, kes on alati valmis seiklema ja liikuma. Tema uudishimu toetavad kaks tundlat, mis häälestavad teda alati millelegi uuele ja huvitavale. Snupsi kiirgab optimismi, on alati rõõmsameelne ning sõbralik. Ta armastab jalutada, joosta, sõita rattaga ja kindlasti eelistab Snupsi sõita keskkonnasõbralikult bussi, trammi või trolliga, kus saab ka reisikaaslastega tutvust teha ning võib tihti kohata vanu sõpru. Ta on hea seltsiline, kuid kõige tähtsam on see, et ta ergutab meid liikuma keskkonnasõbralikult. Just seetõttu sai temast keskkonnasõbraliku liikumise kuu maskott.

Lasteaias viidi läbi hariv meelelahutuslik programm keskkonnasõbralikust liiklemisest Tallinna linnas ja tutvustati Autovaba päeva. Sissejuhatuseks küsis Snupsi, millega lapsed tulevad lasteaeda. Arutleti, milliste liiklusvahenditega on veel võimalik lasteaeda tulla ja kas oleks võimalik ka jala lasteaeda tulla. Lisaks toimus keskkonnateemaline viktoriin ja mängud. Samuti jagas Snupsi lastele kutseid Autovabale päevale.

Keskkonnasõbraliku liikumise kuu teave: http://www.tallinn.ee/liikumiskuu

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.