Rõõmutarekese väikesed ja suured võimlejad osalesid võimlemispeol “Õhus on liikumist”

Algus / Teated / Rõõmutarekese väikesed ja suured võimlejad osalesid võimlemispeol “Õhus on liikumist”
Rõõmutarekese väikesed ja suured võimlejad osalesid võimlemispeol “Õhus on liikumist”

Pühapäeval, 04.juunil toimunud XXIII Tallinna võimlemispidu „Õhus on liikumist“ pani liikumisaastal liikuma Tallinna ja Harjumaa väikesed ja suured võimlejad ning kinkis rahvale palju sportlike elamusi. Kokku osales suursündmusel 1717 võimlejat, kes esitasid 11 põnevat masskava.

Võimlemispidu sümboliseeris “liikumisratast”, mille idee pärineb tuntud vaaterattast. Erinevad spordialad ja liikumisviisid olid kujutatud kui korvikesed vaaterattal, mis kõik pöörlevad ühes suunas. Võimlemispeol lustisid pered beebidest memmede-taatideni, pakkudes publikule rohkelt rõõmu, kauneid värve ning kõrgtasemel akrobaatikat. Esinejad tõid välja teemasid alates kepikõnnist kuni rallisõiduni, esitades neid võimlemise võtmes.

Ürituse avasõnad lausus Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart, kes julgustas osalejaid aktiivselt panustama ning nautima liikumisrõõmu. Spordipeo lükkas mahlakate sõnumitega käima spordikommentaator Karl Rinaldo.

 

 

 

Võimlemispeol osalemine on Rõõmutarekese Lasteaia aastakümnetepikkune traditsioon. Nii osaleti ka tänavusel peol. Spordilembeliste õpetajate Urve, Annika ja Kätlini käe alla õpiti selgeks mudilastekava „Lõbusad reketid“ ning naistekava „Ratsasportlased“.

Pidu on järelvaadatav SIIT

Aitäh korraldajatele, juhendajatele ning väikestele ja suurtele rõõmuvõimlejatele!

RÕÕM VÕIMLEMISEST!

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.