Rõõmutarekese rõõmsa pere päris enda korraldatud ülelinnaline konkurss “Olümpiarõngad”

Algus / Teated / Rõõmutarekese rõõmsa pere päris enda korraldatud ülelinnaline konkurss “Olümpiarõngad”
Rõõmutarekese rõõmsa pere päris enda korraldatud ülelinnaline konkurss “Olümpiarõngad”

Meie lasteaias juba ideedest puudust ei ole! Veebruar on OLÜMPIAKUU ja kõik meie lasteaia rühmad plaanivad aktuaalse teema siduda oma rühma projektidega ning algatada sporti innustavaid ühisüritusi. Üks eriti põnev idee sai müksu Naerupallidest, mida siis koos meeskonnaga sobivasse vormi ja keskkonda panime, et korraldada üks lõbus loovkonkurss “Olümpiarõngad”:

Tallinna liikumise, tervise teema-aasta raames ning peagi algavate taliolümpiamängude valguses kutsub Rõõmutarekese pere kogu linna lasteaiad osa võtma ülelinnalisest konkursist „Olümpiarõngad“

Osalemiseks tuleb igal lasteaiarühmal või lasteaial saata foto sellest, kuidas lapsed kujutavad efektselt olümpiasümbolit. Kõik loomingulised lahendused toas-õues, nii pisikesed kui ka suured on oodatud! Fotod laetakse padlet keskkonda  https://padlet.com/roomupad/85tmhganart79vw6 (KLIKKA VAATAMISEKS) ja kogunenud fotode seast valib Rõõmutarekese Lasteaia kolmeliikmeline žürii (kuhu kuuluvad tunnustatud Eesti sportlased) välja kolm meeldejäävamat ja silmapaistvamat tööd, keda premeeritakse sporditeemalise auhinnaga.

Konkurss kestab kuni 20.veebruarini ja võitjad kuulutatakse välja 23. veebruaril 2022.

 

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.