Rõõmutarekese rõõmus õueelu

Algus / Teated / Rõõmutarekese rõõmus õueelu
Rõõmutarekese rõõmus õueelu

Meie lasteaial on väga eriline aed – õitsev, liigirikas, päikeseline ja õnnelikke inimesi täis! Igaüks, kes aeda siseneb, jääb esmalt imestades imetlema õiterohket rohelust ja tihti on imestajal raske uskuda, et tegemist ei ole koduaiaga.

Jah, me oleme õnnega koos ja väga tänulikud – meie aias on suurepärased võimalused märgata, hoolida, hoida ja kasvatada lasteaiaperes tunnet, et ollakse osa loodusest ja meie jalajälg looduses on meie enda teha. Siin aias saame mängida, õppida, ronida, tantsida, joosta, rattaga sõita, avastada, kasvatada, leiutada, katsetada, luua ja luuletada ning ning teha kõike seda, mida üks õnnelik inimene õues teha võiks.

Soojade ilmade saabudes oleme avastanud ka õues söömise võlud – kõht on tühjem, toit maitseb kordades paremini ja koos toimetades (nõusid sättides, kätepesu järjekorras oodates, toitu ise serveerides) õpime üksteist paremini tundma ja koostööd väärtustama.

Kogu lasteaiapere on sellest õueelust lummatud – linnulaul kostab võidu laste naeruga, õpetajad toimetavad lastega õppeaias ja mängivad mänguväljakutel ning  lapsevanemad on väga õnnelikud, et lapsed saavad nii palju õues viibida. Nii vahva!

 

  

 

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.