RÕÕMUTAREKESE MEMME-TAADI SÜGISLAAT

Algus / Teated / RÕÕMUTAREKESE MEMME-TAADI SÜGISLAAT
RÕÕMUTAREKESE MEMME-TAADI SÜGISLAAT

8. septembril toimus Rõõmutarekese lasteaias suur sügislaat, mille pühendamise sel aastal vanavanematele!

Imetore koosviibimine oli sel aastal korralduslikult veidi teistsugususem kui varasemalt ja COVID- ennetusmeetmena olid kõk rühmad eraldi üle kogu lasteaia territooriumi.

Meie õnneks on meie territoorium just nii suur ja lai, et heategevust mahub siia kohe hästi palju – kõik kohalviibijad said nautida head ja meeleolukat muusikat, mahedaid sügisande aiast ja põllult, imeilusat Eesti käsitööd, suus sulavaid küpsetisi, lõhnavaid koduaia lilli ja värvikirevaid, imemaitsvaid hoidiseid!

Sel aastal panime välja ka KIRJAKASTI VANAVANEMATEL, kus kohapeal oli võimalik saata kaart, joonistus või kiri oma armsatele vanavanematele!

Kohapeal aitas loosida õnneloosi “Eksta rõõmus Sügisjänku” ja maitsta sai ka bussiga kohale sõitnud käsitööjäätist!

Jah, seda headust jagus meie aeda kohe terveks aastaks ja meie võtsime selle headuse rõõmuga vastu!

Heategvusliku laada eesmärgiks oli koguda rühmadesse hea-parema ja vajaliku ostmiseks veidi lisa ja saadud tulust 10% annetada heategvuseks. Sel aastal kogusime heategevuseks 154 eurot. Heategevuse osas kaalume hakata vaderiks mõnele loomaaia pisikesele elanikule või täita kellegi unistus “Minu unistuste päev” raames.

SUUR JA SÜDAMLIK AITÄH KÕIGILE!!!!! ERITI SUUR PAI VANEMATELE JA LASTEAIA PERSONALILE, KES SELLE KÕIK VÕIMALIKUKS TEGID!

 

 

 

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.