Rõõmutarekese Lasteaias on imetore vabatahtlik Maria

Algus / Teated / Rõõmutarekese Lasteaias on imetore vabatahtlik Maria
Rõõmutarekese Lasteaias on imetore vabatahtlik Maria

Alates jaanuari keskpaigast on meie lasteaias taas üks särsilmne vabatahtlik Maria. Maria on neljal päeval nädalas Endla tänava sõimerühmades ja kord nädalas kolmapäeviti IV rühmas. Maria jääb lasteaeda kuni sügis 2021.

Maria on enda kohta kirjutanud järgmist:

Minu nimi on Maria. Olen 26-aastane ja pärit Napoli lähedal asuvast Caserta linnast.
Mul on bakalaureusekraad keeleteaduses ja kultuurivahenduses ning magistrikraad suulises ja kirjalikus tõlkimises. Valisin selle ala, kuna olen alati tahtnud rohkem teada mind ümbritsevast maailmast. Gümnaasiumiajast alates olen osalenud suvekoolides välismaal. Tänu sellele on mul avar maailmavaade ning olen kohtunud paljude erinevate inimestega üle kogu maailma.
Kuna olen palju välismaal reisinud, on mul tugev vastutustunne ja kohanen uutes oludes kiiresti. Lisaks inimeste aitamisele meeldib mulle ka väga lastega tegeleda.

Minu ootused projekti suhtes on lihtsad: soovin omandada palju uusi teadmisi lasteaiaelu kohta ning õppida tegelema erinevas vanuses lastega; loodan õppida natuke eesti keelt, kuigi see on minu jaoks ilmselt raske; samuti soovin läbi saadavate kogemuste areneda edasi inimesena ning tutvuda ja veeta aega koos teiste vabatahtlikega. Praegune aeg ei ole loomulikult parim reisimiseks ja teiste riikide külastamiseks, kuid olen kindel, et kui raske aeg on läbi või peaaegu läbi, siis saan nautida siinset tavapärast elu.

Olen juba ette veendunud, et mulle meeldib teie juures töötada ning omandan sellel töökohal parimaid võimalikke kogemusi.

 

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.