Rõõmutarekese Lasteaed osaleb meeleolukal võistlusel “Kontorite lahing”

Algus / Teated / Rõõmutarekese Lasteaed osaleb meeleolukal võistlusel “Kontorite lahing”
Rõõmutarekese Lasteaed osaleb meeleolukal võistlusel “Kontorite lahing”

Meie lasteaia naiskonna väike aktiivgrupp “RÕÕMUKAD” on ennast kirja pannud Officeday KONTORITE LAHINGUS, mille motoks on “Eduka ettevõtte supervõimeks on koostöö”, millega me oleme 110% sama meelt!

“Rõõmukatele” saad anda oma hääle siin https://www.kontoritelahing2022.ee/osalejad/osaleja/232/

Aitäh, et meid toetad!!!!

VÕISTLUSEST

Töö kontoris sujub sujuvamalt, kui teie ümber on parimad kollegid, kellel on oma ainulaadsed supervõimed igapäevaste tööülesannete täitmiseks. Näidake oma ettevõtte superkangelasi ja pange oma võimed proovile lõbusal ning meeleolukal Kontorite Lahingu võistlusel.

Võistlus alustab 24.10.2022, millele järgnevad äärmiselt põnevad 3 nädalat täis ägedaid emotsioone ja elamusi. Igal võistlusperioodi esmaspäeval tuleb lahendamisele uus ja mänguline ülesanne, mille täitmise eest saavad tiimid automaatselt 100 punkti. Lisapunkte on võimalik teenida ka rahvahääletuse käigus. Rahvahääletus algab koos võistlusega 24. oktoobril.

8 parimat tiimi, kes selguvad peale 3 ülesande sooritamist, pääsevad edasi lõppvõistlusele. Finaal toimub 1. detsembril Kristiine O´Learyses. Selle käigus tuleb lahendada veel viimane katsumus.

NB! Kuigi sellel võistlusel on esindatud vaid väike hulk meie lasteaia superkangelasi, siis hea on teada, et iga meie lasteaia meeskonnaliige on tõeline superkangelane!

Rõõm koos kasvamisest!!!

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.