Rõõmutareke võimlemispeol “Need värvid”

Algus / Teated / Rõõmutareke võimlemispeol “Need värvid”
Rõõmutareke võimlemispeol “Need värvid”

Pühapäeval, 3. juunil toimus Pirita Spordikeskuses 19. Tallinna Võimlemispidu «Need värvid», kus osalesid ka Rõõmutarekese 5-7-aastased poisid ja tüdrukud õpetajate Urve, Riina ja Annika juhendamisel.

Võimlemispeol osales 366 beebit ja väikelast koos vanematega, 320 mudilast ehk lasteaialast, 612 koolilast, 310 naist, 68 poissi ja meest, 142 rahvatantsijat, 142 juhendajat ning 267 võimlejat klubist Piruett. Esindatud olid võimlejad Tallinnast ja Harjumaalt, samuti külalised Rapla-, Pärnu-, Järva- ja Ida-Virumaalt.

Kokku esitati võimlemispeol üheksa kava, mis olid inspireeritud erinevatest emotsioonidest ehk värvidest. Nii said tuhanded pealtvaatajad näha rõõmul, kurbusel, hirmul ja paljudel teistel emotsioonidel põhinevaid kavasid.

Pidu päädis ühise, selle aasta võimlemispeo nimelise kavaga “Need värvid”, mida esitasid kõik 2227 tänavusel võimlemispeol osalejat.

Pidu on järelvaadatav siit: https://sport.postimees.ee/4495096/jarelvaadatav-tallinna-voimlemispeol-osales-otepaa-linna-jagu-inimesi

Aitäh korraldajatele, juhendajatele ja väikestele võimlejatele!

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.