Rõõmutareke käis võimlemispeol “Maailma aeg”

Algus / Teated / Rõõmutareke käis võimlemispeol “Maailma aeg”
Rõõmutareke käis võimlemispeol “Maailma aeg”

Pühapäeval, 2. juunil toimus Pirita Spordikeskuses Tallinna 20. võimlemispidu, juubelipidu, mis kandis  seekord nimetust MAAILMA AEG.

Oleme väga uhked ja rõõmsad, et ka Rõõmutarekese mudilasrühm oli esindatud õpetaja Urve ja Riina juhendamisel.

Aeg puudutab meid kõiki – olenemata east. Sünd on hetk, kui algab meie AEG: Mis edasi saab, sõltub suuresti meist endist, meie vanematest, meie sõpradest, meie valikutest. Sellest, kuidas meile antud aega kasutame. Võimlemispeol käivad käsikäes väikesed ja suured, tüdrukud ja poisid, naised ja mehed. Koos kasvame ja õpime, mängime ja tegutseme, armastame ja andestame, märkame ja mäletame, mis meile tegelikult oluline on: pere, lapsed, vanemad, sõbrad ja koosveedetud aeg. Koostöös ansambliga Põhja Tallinn loome koos mälestuse, mis aastate möödudes ei unune ega ajas tuhmu. See on meie aeg – MAAILMA AEG.

Juubelipeol osales: 204 beebit ja väikelast, 444 mudilast, 391 1-4 klassi last, 220 5-9 klassi last, 72 tudengit, 161 poissi, meest, 170 Idla naisvõimlejat, 176 rahvatantsijat, 165 võimlejat Võimlemisklubist Piruett, 213 naist Tantsupeo võimlemiskavast Rukkirääk, 139 neidu Tantsupeo võimlemiskavast Rabahaldjad ja Must madu.

Võimlemispidu on järelvaadatav siit

Suur ja südamlik aitäh korraldajatele, juhendajatele ja väikestele võimlejatele!

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.