Rõõmu õuekofik – heategevuslik hooaja avaüritus

Algus / Teated / Rõõmu õuekofik – heategevuslik hooaja avaüritus
Rõõmu õuekofik – heategevuslik hooaja avaüritus

Meie lastel on väga palju suurpäraseid ideid ja õnneks väga paljud neist ka realiseeruvad.

Ei ole saladus, et Rõõmutarekese Lasteaia õueala on imeline.

Samuti see, et kevad-sügis hooajal veedame suure osa päevast õues. Viimastel aastatel on traditsiooniks saanud esimeste kevadsoojadega kolida ka söömine õue. Nii ka tänavu.

Ühel päikeselisel aprillikuu päeval, kui sätiti valmis väikese maja katusealust õuesöökla avamiseks, tuli juurde üks kolme-aastane poiss ja uuris, mis siin tehakse?  Saades vastuseks, et paigutatakse laudu ja toole kohviku avamiseks, soovis poiss teada, kas emaga ka võib tulla? Miks ka mitte! Ja siit see õuekohviku hooaja avaürituse mõte Naerupallide rühma eestvedamisel alguse saigi.

Ka nimevahetus sai teoks laste soovil – õuesööklast sai ÕUEKOFIK. See kõlab ju peenemalt!

Rõõmutarekese Lasteaia lapsed saavad õuekofiku melu ja maitsvat toitu nautida kolmel toidukorral päevas.

Vanematele pakkusime võimalust ÕUEKOFIKU külastuseks esmaspäeval, 06.mail kella 16:00-17:30.

Kuna samal ajal oli käimas ka Heategevusfondi „Minu Unistuste Päev“ kampaania „Heategu lapselt lapsele“, siis otsustasime siduda õuekofiku hooaja avamise heategevusega. Kogu kofiku tulu annetame nimetatud heategevusorganisatsioonile,et aidata kaasa ka raskelt või krooniliselt haigete laste unistuste täitumisele ning luua rõõmsaid hetki haiglaravil olevatele lastele.

Nii külastasidki pärastlõunal lapsed koos vanematega Rõõmu õuekofikut, kus menüüs oli PRIA projekti raames soetatud seadmetega valmistatud söögid-joogid: värske mahl, minipannkoogid ning kuivatatud õunad.

Heategevuslik õuekofiku hooaja avaüritus kujunes ülimenukaks – ühiselt kogusime heategevusfondile “Minu unistuste päev” 500 eurot.

Lisaks hoolivusele, ettevõtlikkusele ja heategevusele edendame läbi õues söömise ka terviseteadlikkust, üksteisega arvestamist läbi meie-tunde ja koostööd igas mõttes.

Rõõm koos kasvamisest!

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.