Naistepäev

Algus / Teated / Naistepäev
Naistepäev

Naistepäev Rõõmutarkeseses oli ilu, hoolivust ja heaolu täis – lapsed ja lapsevanemad tõid lilli, lastega koos vaadeldi lilli, lastega koos räägiti naistest ja tüdrukutest ja kõigest, mis maailmas ilus ja hea. Nii hea on olla märgatud ja hoitud!

Lapsevanemad kinkisid lõunatunnil kogu naiskonnale veel mitmeid üllatusi:

Suur aitäh, Hanna-Liina, Anna, Märten, Aivar, Mihkel, Mait, Taivo – kes, kinkisid meile võimaluse võtta lõunatunnil väike paus!

Suur aitäh – ÖKU (street food truck) gurmeekoolitus – superäge oli koolitaja Naerupallide lapsevanema Siimu suhtumine õppimisse ja elu helgusesse, mis lähtus vist Hiina mõtteterast “Õpetajad avavad ukse, kuid ise peab sellest läbi astuma”. Ja nii me siis ise superhea hummuse ja pesto valmis tegime ja selle ka ekstrakõrbeda ja pehme saiaga ära sõime.

Ja kui kõhud täiesti täis head-paremat, siis tuli särav Naerupallide lapsevanem Laura, kelle ilu, headus ja tarkus paitas meid nii sõnade kui ka joogaga. Saime ennast mõnusalt venitada ja sirutada …. kohale tulla, kohal olla, teadvustada ja olla tänulik iga kingitud hetke, märkamise ja heaolu eest, mida üheskoos loomas oleme.

Suur, suur aitäh! Oleme õnnega koos, sest oleme koos!

 

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.