Mihklilaada ja ahjukontserdi tänu!

Algus / Teated / Mihklilaada ja ahjukontserdi tänu!
Mihklilaada ja ahjukontserdi tänu!

Hea Rõõmutarekese pere!

Aitäh, aitäh, aitäh!

Ahjukontsert õnnestus suurepäraselt – lasteaia saal oli tunnetest ja rõõmust kuumaks köetud, esinejad kütsid soojust oma eheduse ja siirusega​ aina juurde ning tänulik publik nautis südantsoojendavaid esitlusi sajaprotsendiliselt. Ahju jaoks koguti annetusi (perepiletid) summas 1605 eurot. Ja kui on veel mõni soovija, kes pole jõudnud oma panust anda ja soovib annetada, siis võib seda lahkesti teha nii selle kui ka järgmise nädala jooksul.

Teist aastat toimunud heategevuslik Mihklilaat läks samuti suurpäraselt. Ka ilm soosis ettevõtmist igati, võimaldades inimestel rohkem koos olla ja omavahel suhelda. Koos sai rõõmu rohkem! Rühmadele koguti mahekaupade müügiga 1702 eurot, millest 170,2 läheb heategevusprogrammile “Märka ja Aita”.

Eriline tänu lasteaia särasilmsele personalile, kes täies koosseisus aitas kaasa kogu ürituse õnnestumisele!
Suur ja südamlik tänu kõigile lapsevanematele, kes korraldasid ja panustasid ahjukontserdi toimumisse ja õnnestumisse! See oli lihtsalt imeline!
Suur, suur aitäh kõigile lapsevanematele, vilistlastele,​ sõpradele, külalistel, kes annetasid ja sügisande müüsid-ostsid!
Aitäh meie lastele, kes selle kõik kaasa tegid ja kogu südamest seda rõõmu meiega jagasid!

Tänulikult,

Direktor Marika ja Rõõmutarekese pere

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.