Memme-Taadi sügislaat

Algus / Teated / Memme-Taadi sügislaat
Memme-Taadi sügislaat

Taas toimus 8. septembril meie oodatud memme-taadi sügislaat, kus saime kogu lasteaiaperega kokku, pidasime meeles ja kirjutasime vanavanematele kirju, maitsesime meie õppeaia saadusi,  tundsime rõõmu koostööst, mõnusatest vestlustest, laadamelust ja võimalusest teha head. Oli tunda pühendumuse aasta helget algust – kõik panustasid õnnestumisse ja üksteise heaolusse.

Laadal teenitud tulu läks rühmadesse ja iga rühm panustas oma osa sellest heategevuseks. Sel aastal kogusime heategevuseks 250 eurot l , mille anname kellegi unistuse täitumiseks (Minu Unistuste Päev).  SUUR, SUUR aitäh!

Laadapäev oli tõeline pidupäev ka meie linnaaianduse projektile – lapsed valmistasid koos lasteaia meeskonnaga tarbeaia saadustest moose, kalekrõpse, teepakke, porgandi ja nuikapsa kimpe, lillekimpe, soolakurke jne. Ja seda kõike ikka selleks, et märgata ja luua võimalusi, mis toetavad laste kujunevat väärtusruumi – iseseisvust, vastutust, hoolivust, koostöö- ja suhtlemisoskusi, keskkonnateadlikkust ja rohelist maailmavaadet, omaalgatust, seoseid aastaringi ja igaühe tegevuse mõjuga.

 

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.