27. ümbermajajooks Rõõmutarekese Lasteaias

Algus / Teated / 27. ümbermajajooks Rõõmutarekese Lasteaias
27. ümbermajajooks Rõõmutarekese Lasteaias

Meie lasteaias on väga kiired lapsed, mõni neist on eriti kiire esmaspäeval, mõni teisipäeval, mõni kolmel päeval nädalas ja mõni lausa iga päev – igatahes teada on, et nad on väga kiired.

Rõõmutarekeses on mitmeid aastatepikkuseid traditsioone. Üheks vaieldamatult oodatuimaks on kevadine ÜMBERMAJAJOOKS, mis tänavu toimus juba 27. korda.

Kui soojendusvõimlemine oli tehtud algasid jooksud. Esmalt jooksid ühe ajavõtuta ringi ümber suure maja õpetajad 🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️ ning seejärel algasid ajavõtuga lastejooksud. Sel aastal osales jooksudes ühtekokku 89 last vanuses 3-7 eluaastat. Kuidas sel korral medalid, karikad ja müslibatoonid jagunesid sõltus ilmast, tujust ja stardivalmidusest 😍 + kindlasti veel sajast muust asjast.

Palju õnne meile kõigile – saime teada, et oleme jälle aastaga kiiremaks ja osavamaks saanud!

 

 

Suur, suur aitäh õpetaja Urvele ja õpetaja Kätlinile sportliku eeskuju ja südamega korraldatud spordiürituse eest! Aitäh majandusjuhataja Mallele, kes alati karikate, medalite ja maiuse eest hoolitseb! Aitäh kogu personalile, kes aega võtsid, lastega koos jooksid, pildistasid ja kaasa elasid!

Elagu sport ja Rõõmutarekese pere!

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.