Meeleolukas aiapidu koos perede ja vilistlastega

Algus / Teated / Meeleolukas aiapidu koos perede ja vilistlastega
Meeleolukas aiapidu koos perede ja vilistlastega

Igal kevadel ootab Rõõmutarekese pere pikisilmi traditsioonilist aiapidu. Oleme igal aastal aiapeole kutsunud ka Ilmataadi. Nii on alati kokku saanud ilus ilm, rõõmsad kohtumised, õnnelikud inimesed,  põnevad ülllatused, …

 

Aiapeolised hakkasid kogunema juba kella 15:30 ajal, et võtta aeg maha, nautida hetki ja olemist –  meie kogukonna inimesi ja imelist õueala.

 

 

 

 

 

 

 

Pärast avasõnu esinesid peolistele raekoja laululapsed, kümnepealine poistekoor ning laste ja naiste võimlemisrühm.

Igal aastal oleme planeerinud vanematele ka ühe meeleoluka jõukatsumise. Tänavu oli kord emade käes, kel tuli haarata kummik pihku ja lasta see lendu. Igal osalejal oli üks heide. Auhinnalistele kohtadele heitsid end: Sipsikute rühma ema Keit (22,50 m), Naerupallide rühma õpetaja Annika (20,50 m) ja Krattide rühma ema Roosi (19,61 m).

Üllatusi oli tänavu aga mitu. Ei olnud otsa ega äärt imestushüüetel kui õuealale ilmusid aiakärud, mis olid pilgeni jäätiseid täis. Suu said magusaks kõik aiapeolised. Aitäh Premia Tallinna Külmhoonele, Eesti suurimale ja vanimale jäätisetootjale, kes meid jäätistega varustas!

Ja siis vallutas lavalauad meie pikapäevarühma poistebänd. No oli see vast andmine, poisid tõmbasid publiku esimese looga käima. Repertuaar oli sedavõrd kirju, et oma lemmikhiti leidis iga peoline alates mudilastest kuni väärikas eas vanaemade-vanaisadeni!

Rõõm meie tänastest peredest, tänastest ja endistest kolleegidest, vilistlastest ja Rõõmutarekese sõpradest!

See artikkel on avaldatud rubriigis Teated. Lisa lemmikutesse kasutades püsilinki.